Majowe wydarzenia w naszym Kole


1 maja 2023 r.

Drogie Rodziny serdecznie zapraszamy Was na wydarzenia organizowane przez nasze koło Rawa Mazowiecka Miasto w miesiącu maju

Wydarzenia, które Wam proponujemy to wspaniała  okazja na bliższe poznanie się i wspólną integrację. Czekamy na Wasze Rodziny. Spędźcie z nami aktywnie, kreatywnie i miło czas.

W maju zapraszamy na:

·         Wycieczkę Rowerową z Rodziną  6 maja 2023r.  Spotykamy się na parkingu przy hali Tatar o godzinie 10.00.  W programie  zwiedzanie zoo na Ranczo Agrobanda połączone z ogniskiem. W drodze powrotnej piknik. Koszt uczestnictwa 60 zł od rodziny. Obwiazują  zgłoszenia przez formularz.

https://forms.office.com/e/hddhGRh1jc

 

·         Randka Tata + Córka – Odgłosy Lasu -  Tato, zaproś swoją córkę na pełne emocji i wrażeń spotkanie! Termin randki to 12 maj o godzinie 19.30, spotykamy się parkingu przy hali Tatar (wydarzenie jest bezpłatne) ale ze względu na ograniczoną liczbę miejsc obowiązują  również  zgłoszenia  przez formularz.

https://forms.office.com/e/GNU0L4p9pY

 

·         Wymiana zabawek i warsztaty rękodzieła „słoiczki wdzięczności ” organizujemy wspólnie z naszym zaprzyjaźnionym Kołem Dużych Rodzin 3 Plus Rawa Mazowiecka Gmina.  Warsztaty odbędą się 25.05.2023  od 16.00 do 18.00  w Miejskiej Bibliotece Publicznej – oddział dla dzieci w Rawie Mazowieckiej. Wstęp wolny.

Zachęcamy również do odwiedzania naszej strony na Facebooku.

www.facebook.com/zdr3plusRawaMiasto

© Związek Dużych Rodzin "Trzy Plus"

Realizacja: A.Net.pl
Wesprzyj nas
1,5 procent
Newsletter